WhatsApp
Yol Tarifi
  • 0 (474) 212 6 444
  • Kars, 32 ° / 20°

0 (474) 212 6 444

Hakkımızda

Hakkımızda

Kars İl Merkezinde bulunan ve özgün mimarisiyle dikkatleri üzerine çeken, 1 Kasım 2010 tarihinde hizmete giren otelimiz, eski kars yerleşkesi ve her taşı tarih kokan ünlü Kars Kalesi manzarası, konforlu odaları, sauna, fin hamamı, çamaşırhane ve kurutemizle ünitesi, restorantı ile konuklarına unutulmaz bir konaklama hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

TARİHİ KENTTE MODERN MEKANA BEKLİYORUZ...


ÖZGÜN MİMARİ

Özgün mimarisi ile Kars'ın en nitelikli yapıtlarından olan KARS KALE Hotel binası, yaklaşık 1 yıl süren bir çalışma sonucu modern bir kimlik kazanmış ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Otelimiz 8 kat olup bodrum katta hamam-sauna, fitnes, birinci kat lobby, cafe-bar, 6 kat 2 adet süit, 27 adet twin, 10 adet frech, 3 adet triple, 12 adet delux olmak üzere toplam 64 adet otel odaları olarak kullanılmaktadır. Otelimiz Resim Galeriyi otelimizle alakalı tüm resimler ve özelliklerini görebilirsiniz.

PROJESYONEL KADRO

İşinde Deneyimli ve Profesyonel personelimiz ile yerli ve yabancı tüm misafirlerimizi ağırlamaktan gurur duyarız. Ekibimiz müşterimiz otelimize gelmeden tüm hazırlıklar tamamlanmış, misafirimiz otelimizde ve restoranımızda geçirdiği zamanı en iyi şekilde geçirmesini sağlamak için büyük ilgi alaka ve hizmet etmektedir...

TARİH KOKAN MODERN TASARIM

Tarih ile içi içe olan otelimiz, oda konsepti... Geniş odaları ve ergonomik yatak ölçüleri ile tüm odaların kaliteli ve şık sunumu özenle tasarlandı. KARS KALE Hotel'in iç tasarımında estetik kaygı ön planda tutularak siz değerli konuklarımız için rahatlık ve işlevsellik en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.

Hakkımızda

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Ücretsiz Wifi

7/24 Ücretsiz İnternet

Servislerimiz

Oda Servisi, Kat Servisi.

Çevre Dostu Hotel

Hotelimiz Çevreye Duyarlıdır.

Size Özel Seçenekler

Müşterilerimize Özel Odalar.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ